Продаж - Квартира 135 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 480 000 €
18370 €/m²
  • Код об'єкта 41292
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 135 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 135 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями.

Розташування