Property 16747 photo 1
Property 16747 photo 2
Property 16747 photo 3
Property 16747 photo 4
Property 16747 photo 5
Property 16747 photo 6
Property 16747 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2009
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 3700 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 160 кв.м на острові Крит.

Котедж на стадії будівництва.

Продаж
300 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 61785
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
95 000 € 1583 €/m²
  • Код об'єкта 50125
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 1547 €/m²
  • Код об'єкта 40395
  • Площа 420 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 64289
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
32 000 € 492 €/m²
  • Код об'єкта 63526
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
880 000 € 4631 €/m²
  • Код об'єкта 11947
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 47206
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Код об'єкта 31383
  • Площа 235 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
35 000 € 673 €/m²
  • Код об'єкта 60635
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 64988
  • Площа 480 m²
  • Відстань до моря 317 m

Підписка на розсилку