Продаж - Квартира 77 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Терсефану
145 000 €
1883 €/m²
Property 18037 photo 1
Property 18037 photo 2
Property 18037 photo 3
Property 18037 photo 4
Property 18037 photo 5
Property 18037 photo 6
Property 18037 photo 7
Property 18037 photo 8
Property 18037 photo 9
Property 18037 photo 10
Property 18037 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2010
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5400 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Паркінг
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається Kвартира площею 77 кв.м В ЛарнакеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Розташування