По запиту
Property 18143 photo 1
Property 18143 photo 2
Property 18143 photo 3
Property 18143 photo 4
Property 18143 photo 5
Property 18143 photo 6
Property 18143 photo 7
Property 18143 photo 8
Property 18143 photo 9
Property 18143 photo 10
Property 18143 photo 11
Property 18143 photo 12

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Здається таунхаус площею 90 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
420 000 € 1909 €/m²
  • Код об'єкта 30107
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
750 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 14152
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
495 000 € 2379 €/m²
  • Код об'єкта 66145
  • Площа 208 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Код об'єкта 4336
  • Площа 170 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
405 000 € 1883 €/m²
  • Код об'єкта 13804
  • Площа 215 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • Код об'єкта 37555
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
400 000 € 3200 €/m²
  • Код об'єкта 65797
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
350 000 € 2121 €/m²
  • Код об'єкта 10433
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Код об'єкта 8168
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 825 €/m²
  • Код об'єкта 9891
  • Площа 315 m²
  • Відстань до моря 80 m

Підписка на розсилку