По запиту
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Здається таунхаус площею 90 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
290 000 € 1348 €/m²
  • Код об'єкта 22047
  • Площа 215 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
347 000 € 611 €/m²
  • Код об'єкта 13337
  • Площа 567 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
305 000 € 2904 €/m²
  • Код об'єкта 65881
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
430 000 € 2529 €/m²
  • Код об'єкта 57344
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
600 000 € 2459 €/m²
  • Код об'єкта 37027
  • Площа 244 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
930 000 € 3780 €/m²
  • Код об'єкта 54698
  • Площа 246 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
190 000 € 1043 €/m²
  • Код об'єкта 4166
  • Площа 182 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
150 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 11321
  • Площа 225 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 37490
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
580 000 € 2636 €/m²
  • Код об'єкта 7520
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку