По запиту
Property 37490 photo 1
Property 37490 photo 2
Property 37490 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1988
  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 80 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Продаж
700 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 5441
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
600 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 4029
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
360 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 61743
  • Площа 128 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 1733 €/m²
  • Код об'єкта 22937
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
180 000 € 1894 €/m²
  • Код об'єкта 33554
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 4
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 18146
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Код об'єкта 57564
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
330 000 € 891 €/m²
  • Код об'єкта 24155
  • Площа 370 m²
  • Кількість кімнат 5
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 18143
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 14152
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 11

Підписка на розсилку