Продаж - Вілла 188 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
415 000 €
2207 €/m²
Property 19800 photo 1
Property 19800 photo 2
Property 19800 photo 3
Property 19800 photo 4
Property 19800 photo 5
Property 19800 photo 6
Property 19800 photo 7
Property 19800 photo 8
Property 19800 photo 9
  • Код об'єкта 19800
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 188 m²
  • Площа ділянки 250 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 3100 m
  • Відстань до аеропорту: 2 km

Опис

Унікальний і винятковий проект Latitudes розташований серед спокійної обстановці, яка підходить для різних способів життя. Проект знаходиться Всього в 5 хвилинах їзди від жвавого міста Ларнака, з його галасливого безліч стильних бутиків, кафе, барів, ресторанів, супермаркетів і магазинів.

  • Latitudes є вибір з 26 сучасних вілл складаються з трьох спалень кожна з яких створена відповідно до строгих специфікаціями.

Дизайну, комфорту, розкоші і простоти життя. Ці резиденції поєднують унікальний сучасної архітектури з традиційною кіпрською культурою від якої потерпають у використанні традиційного каменю, багатих дерев'яних деталей і сучасних матеріалів. Спокій і комфорт Latitudes був ретельно розроблений, щоб оптимізувати, зручність і комфорт для найвимогливіших жителів.