Продаж - Вілла 186 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
610 000 €
3280 €/m²
Property 42434 photo 1
Property 42434 photo 2
Property 42434 photo 3
Property 42434 photo 4
Property 42434 photo 5
Property 42434 photo 6
Property 42434 photo 7
Property 42434 photo 8
  • Код об'єкта 42434
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 186 m²
  • Площа ділянки 342 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 186 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.