Продаж - Таунхаус 154 m² на східному Пелопоннесі

Греція Пелопонніс Коринфія Корінф
210 000 €
1364 €/m²
Property 22431 photo 1
Property 22431 photo 2
Property 22431 photo 3
Property 22431 photo 4
Property 22431 photo 5
Property 22431 photo 6
Property 22431 photo 7
Property 22431 photo 8
Property 22431 photo 9
Property 22431 photo 10
Property 22431 photo 11
Property 22431 photo 12
Property 22431 photo 13
Property 22431 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2009
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 81 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається таунхаус площею 154 кв.м на східному Пелопоннесі.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж.

Таунхаус у Корінтосі.