576 об'єктів на 39 сторінках

Рекомендуємо Продаж
430 000 € 2687 €/m²
  • Код об'єкта 48996
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
450 000 € 3383 €/m²
  • Код об'єкта 21079
  • Площа 133 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
70 000 € 65 000 € 122 €/m²
  • Код об'єкта 21669
  • Площа 529 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
1 100 000 € 7096 €/m²
  • Код об'єкта 13497
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 15
Продаж
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 16893
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 000 000 € 4926 €/m²
  • Код об'єкта 18407
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
460 000 € 3709 €/m²
  • Код об'єкта 18619
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 1571 €/m²
  • Код об'єкта 19174
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 19225
  • Площа 1100 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
260 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 21315
  • Площа 8000 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Нерухомість на Пелопоннесі — Інвестиція в красу Південної Греції

Пелопоннес із кришталево чистими водами, давньою історією та мальовничими морськими містами є одним із найпривабливіших регіонів Греції для купівлі нерухомості. Від Нафпліона і Каламати до Мані й Монемвасії тут пропонуються вілли біля моря, кам’яні будинки та сучасні квартири з великим орендним попитом. Розвинена інфраструктура, близькість до Афін і зростання туризму стимулюють підвищення цін. Нерухомість на Пелопоннесі поєднує середземноморський стиль життя з перспективою довгострокових інвестицій.

Підписка на розсилку