Property 22986 photo 1
Property 22986 photo 2
Property 22986 photo 3
Property 22986 photo 4
Property 22986 photo 5
Property 22986 photo 6
Property 22986 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2017
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 15 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 57 кв.м в АттиціКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
285 000 € 2544 €/m²
  • Код об'єкта 65283
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 4035 €/m²
  • Код об'єкта 64124
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
280 000 € 3684 €/m²
  • Код об'єкта 65143
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
340 000 € 4722 €/m²
  • Код об'єкта 56981
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Код об'єкта 59530
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
255 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 65017
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 65100
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
270 000 € 4736 €/m²
  • Код об'єкта 22986
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
365 000 € 5289 €/m²
  • Код об'єкта 65767
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3906 €/m²
  • Код об'єкта 65080
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку