Продаж - Квартира 187 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 23056 photo 1
Property 23056 photo 2
Property 23056 photo 3
Property 23056 photo 4
Property 23056 photo 5
Property 23056 photo 6
Property 23056 photo 7
Property 23056 photo 8
Property 23056 photo 9
Property 23056 photo 10
Property 23056 photo 11
Property 23056 photo 12
Property 23056 photo 13
Property 23056 photo 14
  • Код об'єкта 23056
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 187 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається трикімнатна квартира в елітному комплексі. Об'єкт розташований у центрі міста і перебуває на стадії будівництва. Натхненні прекрасним пейзажем Кіпрського моря, архітектори створили унікальний сучасний проект на узбережжі Лімассола.
Проект включає в себе ідеальне поєднання краси, розкоші, усамітнення і спокою.
Шістнадцятиповерховий будинок з 23 квартирами: по дві квартири на кожному поверсі на рівні від 2 до 12, і трьох ексклюзивних пентхаусів на останніх поверхах.
Двокімнатні квартири можна об'єднати в чотирикімнатні, тим самим викупити весь поверх.
Нова концепція способу життя, де жителі кожного з ексклюзивних апартаментів можуть скористатися перевагами бутик-готель з харчуванням, обслуговуванням, спа-центром і тренажерним залом і використання басейну.
Позаду будинку є сад і дитячий майданчик призначена для власників нерухомості.
На цокольному поверсі знаходиться паркінг для автомобілів і складське приміщення для квартир. Також гості резидентів можуть скористатися зручною парковкою в окремій зоні за будівлею.

Також включено в комплекс:
Повний клімат-контроль
Підлога з підігрівом
Система циркуляції повітря
Подвійний склопакет, електронні вікна зі звуковою та світловою ізоляції
Світлодіодні ліхтарі
Ліфт
Кращий розкішний мармур, паркет та матеріали у всіх квартирах
Системи цілковитої безпеки і конфіденційність.

Продаж
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Код об'єкта 41359
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Код об'єкта 41360
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Код об'єкта 41361
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Код об'єкта 41362
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Код об'єкта 41363
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Код об'єкта 41364
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Код об'єкта 41365
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Код об'єкта 41366
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Код об'єкта 41367
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 000 000 € 17241 €/m²
  • Код об'єкта 41368
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку