Продаж - Вілла 245 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
654 500 €
2671 €/m²
Property 23202 photo 1
Property 23202 photo 2
Property 23202 photo 3
Property 23202 photo 4
Property 23202 photo 5
Property 23202 photo 6
Property 23202 photo 7
Property 23202 photo 8
Property 23202 photo 9
Property 23202 photo 10
Property 23202 photo 11
Property 23202 photo 12
Property 23202 photo 13
Property 23202 photo 14
Property 23202 photo 15
Property 23202 photo 16
Property 23202 photo 17
Property 23202 photo 18
  • Код об'єкта 23202
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 245 m²
  • Площа ділянки 265 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відст. до найближ. міста: 16 km
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 245 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 2 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Прекрасна Вілла в комплексі з захоплюючий видом на море, а також і на весь Пафос розташована на височині в селі Пея. Розвинена інфраструктура села всього в декількох хвилинах ходьби, в той час як саме місто Пафос знаходиться лише в 15 хвилинах їзди, також як і кращий пляж на острові Корал Бей. На нижньому поверсі є окрема квартира для гостей з власною кухнею, двох або трьох спалень, ванної і вітальні. Квартиру на першому поверсі, також можна використовувати, як частина проекту, або як окрема квартира з окремим входом.