Продаж - Квартира 117 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 750 000 € 2 200 000 €
18803 €/m²
Property 23563 photo 1
Property 23563 photo 2
Property 23563 photo 3
Property 23563 photo 4
Property 23563 photo 5
Property 23563 photo 6
Property 23563 photo 7
Property 23563 photo 8
Property 23563 photo 9
Property 23563 photo 10
Property 23563 photo 11
  • Код об'єкта 23563
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 117 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Ліфт

Опис

Продаються 2-спальні апартаменти на 11 поверсі з захоплюючим видом на море, в 16-поверховій вежі в комплексі преміум класу.
Кухня сполучена з вітальнею і оснащена технікою Miele: холодильник, мікрохвильова піч, духовка, варочна панель, посудомийна машина. Окремий простір виділено під пральну і сушильну машину фірми Siemens.
Дві спальні кімнати, два санвузли. Окремий із душем і в master bedroom із ванною.
Квартира повністю оснащена меблями італійських виробників. Сантехніка фірми Hansgrohe. Тепла підлога, кондиціонування фірми Daikin. У комплексі є відкритий басейн із баром, тенісний корт, дитячий майданчик. Усередині будівлі є СПА-зона, в якій знаходяться тренажерний зал, басейн із підігрівом, хамам, сауна, джакузі, роздягальні з душем і туалетом і 2 масажних кабінету. Комплекс повністю відповідає вимогам п'ятизіркового готелю ресторан Como, салон краси, продуктовий магазин, магазини одягу та взуття преміум класу. На всій території комплексу встановлені відеокамери, і здійснена цілодобова охорона. Доступний цілодобовий консьєрж сервіс.