Продаж - Квартира 139 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 600 000 € 2 400 000 €
17266 €/m²
Property 33840 photo 1
Property 33840 photo 2
Property 33840 photo 3
Property 33840 photo 4
Property 33840 photo 5
Property 33840 photo 6
Property 33840 photo 7
Property 33840 photo 8
Property 33840 photo 9
Property 33840 photo 10
Property 33840 photo 11
Property 33840 photo 12
Property 33840 photo 13
Property 33840 photo 14
Property 33840 photo 15
Property 33840 photo 16
Property 33840 photo 17
Property 33840 photo 18
  • Код об'єкта 33840
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 139 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 30 m
  • Відстань до аеропорту: 52 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 139 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

У самому серці Лімасола розташований житловий комплекс на березі моря. Цей унікальний розкішний комплекс класу люкс розташований у одному з найпрестижніших районів Лімассола, вся нерухомість із видом на Середземне море. Тут все сприяє комфортному життю і спокійному відпочинку!

Проект розташований дуже вдало - поруч із фешенебельними готелями, на березі моря, в кроковій доступності від жвавої туристичної зони Лімассола. Водночас це тихе і відокремлене місце, де все сприяє комфортному життю без міського шуму і суєти. У кроковій доступності розташовані стильні бари, кафе і ресторани.