Продаж - Вілла 550 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 25086 photo 1
Property 25086 photo 2
Property 25086 photo 3
Property 25086 photo 4
Property 25086 photo 5
Property 25086 photo 6
Property 25086 photo 7
Property 25086 photo 8
Property 25086 photo 9
Property 25086 photo 10
Property 25086 photo 11
Property 25086 photo 12
Property 25086 photo 13
Property 25086 photo 14
Property 25086 photo 15
Property 25086 photo 16
  • Код об'єкта 25086
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 550 m²
  • Площа ділянки 1000 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2013
  • Відстань від моря: 15 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Опис

Продається розкішна вілла на східному узбережжі міста Лімассол. Вілла розташована на першій лінії моря, в приватному і охороняється комплексі. У будівництві будинку були використані високоякісні будматеріали. Поруч будується кращий спа-готель. До центру міста 15 хвилин їзди. Даний проект побудований уздовж 160-метрової берегової лінії та включає 14 вілл класу люкс.

Характеристика проекту:

  • Прекрасний пляж, територія, що охороняється
  • Розроблений всесвітньо відомою командою дизайнерів
  • Простора сучасна архітектура
  • Системи автоматизації "Розумний будинок»
  • Найвища якість розкішних специфікацій
  • Сауна, тренажерний зал.

Характеристика вілли:

  • 550 кв.м загальна площа забудови
  • ділянка 1.000 кв.м
  • відкритого плану вітальня й їдальня з неймовірним видом на на Середземне море
  • 4 спальні (2 майстер-бедрум із гардеробною та ванною кімнатою)

Продаж
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Код об'єкта 48916
  • Площа 539 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
790 000 € 2904 €/m²
  • Код об'єкта 48964
  • Площа 272 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Код об'єкта 49056
  • Площа 826 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Код об'єкта 49062
  • Площа 737 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Код об'єкта 49278
  • Площа 617 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 49313
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
750 000 € 3456 €/m²
  • Код об'єкта 49394
  • Площа 217 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 49460
  • Площа 800 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Код об'єкта 49574
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Код об'єкта 49711
  • Площа 594 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку