Продаж - Вілла 287 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
3 200 000 €
11150 €/m²
Property 25505 photo 1
Property 25505 photo 2
Property 25505 photo 3
Property 25505 photo 4
  • Код об'єкта 25505
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 287 m²
  • Площа ділянки 829 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Опис

Пропонуємо на продаж розкішні вілли в ексклюзивному і приватному комплексі, в Айа Напі. Новий комплекс класу люкс подарує неймовірні можливості її резидентам. Проект включатиме готельний комплекс і розвинену інфраструктуру.

На додаток до вишуканих вілл, кожна резиденція також буде користуватися всіма зручностями готелю, від спа-салону та фітнес-центру до 24-годинного обслуговування номерів, занять водними видами спорту і вишуканої кухні.

Одинадцять приватних розкішних резиденцій, розташовані на узбережжі, навпроти готелю з безперешкодним видом на море. Весь акцент у дизайні полягав в тому, щоб максимально використовувати можливості для внутрішнього і зовнішнього відпочинку, що є важливою і високоцінною особливістю в кращих місцях на пляжі.

Проект перебуває на стадії будівництва.