Продаж - Вілла 300 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Пегея
3 999 000 € 2 850 000 €
9500 €/m²
Property 26924 photo 1
Property 26924 photo 2
Property 26924 photo 3
Property 26924 photo 4
Property 26924 photo 5
Property 26924 photo 6
Property 26924 photo 7
Property 26924 photo 8
Property 26924 photo 9

Деталі

  • Відстань від моря: 5 m
  • Відстань до аеропорту: 27 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається Вілла на березі моря, поряд із пляжем Корал Бей на о.Кіпр.Велика сучасна вілла з 7-спальними кімнатами і з 7-ванними кімнатами.На ділянці є басейн, сад, крита альтанка на свіжому повітрі. Також є Титули.Додані функції:Кондиціонери в усіх кімнатах.Центральне опалення
Вілла розташована в 15 хв їзди до поля для гольфу, в 20 хвилинах їзди до центру міста і в 20 хв їзди до порту м. Пафос.

Розташування