Продаж - Квартира 500 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
3 700 000 €
7400 €/m²
Property 26181 photo 1
Property 26181 photo 2
Property 26181 photo 3
Property 26181 photo 4
Property 26181 photo 5
Property 26181 photo 6
Property 26181 photo 7
Property 26181 photo 8
Property 26181 photo 9
Property 26181 photo 10
Property 26181 photo 11
  • Код об'єкта 26181
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 500 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 6

Деталі

  • Кількість кімнат: 6
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 230 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 500 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 5 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, 4 ванних кімнат, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розкішний пентхаус. Є Roof garden площею 50 кв.м і 3 критих паркувальних місця.