Продаж - Квартира 240 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
3 650 000 €
15208 €/m²
Property 45771 photo 1
Property 45771 photo 2
Property 45771 photo 3
Property 45771 photo 4
Property 45771 photo 5
Property 45771 photo 6
  • Код об'єкта 45771
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 240 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Кількість кімнат: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 10 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

Продається Kвартира площею 240 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на одинадцятому поверсі та складається з 4 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, 2 душевих кімнат, одного санвузла, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування