Продаж - Вілла 450 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 100 000 €
2444 €/m²
Property 26364 photo 1
Property 26364 photo 2
Property 26364 photo 3
Property 26364 photo 4
Property 26364 photo 5
Property 26364 photo 6
Property 26364 photo 7
Property 26364 photo 8
Property 26364 photo 9
Property 26364 photo 10
Property 26364 photo 11
Property 26364 photo 12
  • Код об'єкта 26364
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 450 m²
  • Площа ділянки 1751 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 20000 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Опис

Двоповерхова вілла 450 кв.м і 1 751 кв.м земельна ділянки з панорамним видом на гірський ліс.

Вілла складається з великої вітальні, їдальні, кухні, п'яти спальних кімнат, одна з яких на першому поверсі і 4 ванні кімнати.

Вілла повністю обставлена якісними меблями, з кондиціонерами і повним центральним опаленням плюс з дерев'яним каміном. Також подвійне скління вікон. Стіни вілли ізольовані від спеки та холоду. Дуже висока якість.

Великий басейн 15 х 5 метрів з керамікою. Великий внутрішній двір площею 500 кв.м навколо басейну. Пергола біля басейну. Сауна і вода з електричним насосом. Комп'ютеризована електрична система зрошення. Вілла знаходиться в дуже хорошому селі в 20 км від Лімассола.