Продаж - Вілла 281 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 100 000 €
3915 €/m²
Property 51561 photo 1
Property 51561 photo 2
Property 51561 photo 3
Property 51561 photo 4
Property 51561 photo 5
  • Код об'єкта 51561
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 281 m²
  • Площа ділянки 536 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 55 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 281 кв.м В Лимассоле. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Розташування