400 000 €
1455 €/m²
Property 29432 photo 1
Property 29432 photo 2
Property 29432 photo 3
Property 29432 photo 4
Property 29432 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1920
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 1 km

Опис

Пропонується до продажу будинок на одній з найвідоміших вулиць центру міста.

У безпосередній близькості є вся необхідна інфраструктура, станція метро, національний археологічний музей, пам'ятка С.Т.Лекабекус.

Після реконструкції об'єкт може приносити власнику високий і стабільний дохід від орендної плати.

Продаж
490 000 € 1633 €/m²
  • Код об'єкта 44763
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
325 000 € 1805 €/m²
  • Код об'єкта 34874
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
480 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 34134
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
360 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 40297
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
580 000 € 2027 €/m²
  • Код об'єкта 37778
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 5200 m
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 56797
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
540 000 € 1080 €/m²
  • Код об'єкта 60877
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 9600 m
Продаж
350 000 € 1666 €/m²
  • Код об'єкта 31119
  • Площа 210 m²
  • Відстань до моря 9600 m
Продаж
400 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 29432
  • Площа 275 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
420 000 € 1750 €/m²
  • Код об'єкта 10789
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 6000 m

Підписка на розсилку