Продаж - Будівля 913 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Гліфада
По запиту
Property 30788 photo 1
Property 30788 photo 2
Property 30788 photo 3
Property 30788 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1994
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Опис

Недобудована будівля розташована в районі Гліфада.

Об'єкт складається з: цокольного поверху площею в 313 кв.м, складського приміщення і паркувальні місця.

На першому поверсі розташовані 2 комерційних приміщення по 126 кв.м кожен.

На другому поверсі розташована квартира 126 кв.м, так само як і на третьому.

Четвертий поверх складається з квартири площею в 96 кв.м.

Продаж
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Код об'єкта 44026
  • Площа 680 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Код об'єкта 42116
  • Площа 660 m²
  • Відстань до моря 15400 m
Продаж
400 000 € 1666 €/m²
  • Код об'єкта 43181
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 36729
  • Площа 3300 m²
  • Відстань до моря 12000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 42509
  • Площа 840 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
195 000 € 475 €/m²
  • Код об'єкта 36894
  • Площа 410 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Код об'єкта 42693
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Код об'єкта 41086
  • Площа 843 m²
  • Відстань до моря 5400 m
Продаж
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Код об'єкта 36000
  • Площа 918 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
300 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 48615
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 15000 m

Підписка на розсилку