По запиту
Property 42509 photo 1
Property 42509 photo 2
Property 42509 photo 3
Property 42509 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2005
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається будівля площею 840 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. Будівля має кутове розташування. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Код об'єкта 44026
  • Площа 680 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Код об'єкта 58320
  • Площа 2361 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
770 000 € 1837 €/m²
  • Код об'єкта 65844
  • Площа 419 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
800 000 € 871 €/m²
  • Код об'єкта 35801
  • Площа 918 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
580 000 € 2027 €/m²
  • Код об'єкта 37778
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 5200 m
Продаж
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54731
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 57228
  • Площа 835 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Код об'єкта 46897
  • Площа 312 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
1 700 000 € 925 €/m²
  • Код об'єкта 60954
  • Площа 1836 m²
  • Кількість кімнат 16

Підписка на розсилку