650 000 €
1548 €/m²
Property 30898 photo 1
Property 30898 photo 2
Property 30898 photo 3
Property 30898 photo 4
Property 30898 photo 5
Property 30898 photo 6
Property 30898 photo 7
Property 30898 photo 8
Property 30898 photo 9
Property 30898 photo 10
Property 30898 photo 11
Property 30898 photo 12
Property 30898 photo 13
Property 30898 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 1994
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Будівля розташована на найцентральнішій дорозі району Варі (Південного передмістя Афінського округа).

Будівля складається з:

  • цокольне приміщення, яке передбачено для гаража 10 місць, також має велику комору;
  • перший поверх, комерційне приміщення 90 кв.м із мансардою 45 кв.м;
  • другий поверх, квартира 90 кв.м складається з 2 спальних кімнат, вітальні, однієї кухонної кімнати, однієї ванної кімнати.

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
850 000 € 1057 €/m²
  • Код об'єкта 4943
  • Площа 804 m²
  • Відстань до моря 20000 m
Інвестиції Продаж
550 000 € 1447 €/m²
  • Код об'єкта 5364
  • Площа 380 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Інвестиції Продаж
950 000 € 1583 €/m²
  • Код об'єкта 12070
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 8
Інвестиції Продаж
890 000 € 1207 €/m²
  • Код об'єкта 20539
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
680 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 23146
  • Площа 520 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
820 000 € 2411 €/m²
  • Код об'єкта 25447
  • Площа 340 m²
Продаж
650 000 € 1547 €/m²
  • Код об'єкта 30898
  • Площа 420 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
695 000 € 4064 €/m²
  • Код об'єкта 33171
  • Площа 171 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
800 000 € 1156 €/m²
  • Код об'єкта 33981
  • Площа 692 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
950 000 € 1900 €/m²
  • Код об'єкта 34841
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 8000 m

Підписка на розсилку