Продаж - Земельна ділянка 2100 m² Евія

Греція Стерея Еллада Евія
100 000 €
47 €/m²
Property 32958 photo 1
  • Код об'єкта 32958
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 2100 m²
  • Регіон о. Евія
  • Місце Евія (Стерея Еллада)

Деталі

  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Опис

Земельна ділянка розташована на півострові Евія, в містечку Політіка.

Продаж
100 000 € 47 €/m²
  • Код об'єкта 32958
  • Площа 2100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
120 000 € 116 €/m²
  • Код об'єкта 44545
  • Площа 1026 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
85 000 € 283 €/m²
  • Код об'єкта 23322
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
100 000 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 32961
  • Площа 7500 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
105 000 € 8 €/m²
  • Код об'єкта 7325
  • Площа 12000 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
85 000 € 82 €/m²
  • Код об'єкта 50175
  • Площа 1030 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
120 000 € 307 €/m²
  • Код об'єкта 5612
  • Площа 390 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
95 000 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 56404
  • Площа 7300 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
100 000 € 83 €/m²
  • Код об'єкта 9440
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку