Продаж - Земельна ділянка 1094 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Північ Марусі Марусі - Центр
1 150 000 €
1051 €/m²
Property 33226 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 17000 m
  • Відстань до аеропорту: 9 km

Опис

Пропонується на продаж земельна ділянка в престижному районі Марусі

Завдяки вигідному розташуванню, недалеко від Олімпійського парку в Афінах (раніше відомого як Олімпійський спортивний центр в Афінах, який складається з п'яти основних місць, а також інших додаткових спортивних об'єктів), поруч із GOLDEN HALL і ATHENS MALL найбільших торговельних центрів, у пішій доступності від станції метро NERATZIOTISA (зелена лінія, Пірей-Кіфісії).

Проект може бути дуже затребуваний після будівництва від потенційних орендарів.

Загальна площа становить 1,094 кв.м, із можливістю будівництва в 756 кв.м.

Розташування