2 000 000 € 1 350 000 €
628 €/m²
Property 33639 photo 1
Property 33639 photo 2
Property 33639 photo 3
Property 33639 photo 4
Property 33639 photo 5
Property 33639 photo 6
Property 33639 photo 7
Property 33639 photo 8
Property 33639 photo 9
Property 33639 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Levels: 6
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 41 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається будівля площею 2150 кв.м в Аттиці.будівля розташований на6 рівнях. Перший поверх складається з Другий поверх складається з Третій поверх складається з Четвертий поверх складається з П'ятий поверх складається з Шостий поверх складається з Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Місцезнаходження: Лавров (Східна Аттика).

Лавріо, вважається один із найважливіших портів Аттики, звідси здійснюється сполучення між численними островами, Кея, Наксос, Сіфнос, Парос, Аморгос і Афінами. Тут також знаходиться одна з найбільших яхтових стоянок Афінського регіону. Місто саме по собі невелике, з красивою затишною набережною повною незліченних ресторанів і літніх кафе, вдень також можна відвідати місцеві пляжі і Археологічний музей.

Основні характеристики:

  • Будівля, площа якого становить більше 2000 кв.м, розташоване на 6 рівнях + 2 підземні поверхи, має вигідне розташування з видом на затоку.
  • Спочатку об'єкт проектувався як приватний будинок, за спеціальним замовленням попереднього власника.
  • Є установки для обладнання ліфта
  • З огляду на площу і місце розташування будівлі, об'єкт може використовуватися як готель або житлова багатоквартирна будівля.