Property 33737 photo 1
Property 33737 photo 2
Property 33737 photo 3
Property 33737 photo 4
Property 33737 photo 5
Property 33737 photo 6
Property 33737 photo 7
Property 33737 photo 8
Property 33737 photo 9
Property 33737 photo 10
Property 33737 photo 11
Property 33737 photo 12
Property 33737 photo 13
Property 33737 photo 14
Property 33737 photo 15

Деталі

  • Відстань від моря: 650 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається бізнес площею 0 кв.м на острові Крит. Бізнес розташований на 0 рівнях. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.

Продаж
2 000 000 € 13333 €/m²
  • Код об'єкта 38619
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
2 100 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 37548
  • Площа 630 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • Код об'єкта 35188
  • Площа 806 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • Код об'єкта 34918
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
1 700 000 € 2931 €/m²
  • Код об'єкта 40428
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 82 m
Продаж
1 600 000 €
  • Код об'єкта 33737
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
2 170 000 € 4520 €/m²
  • Код об'єкта 32973
  • Площа 480 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
2 346 000 € 2 133 000 € 4266 €/m²
  • Код об'єкта 55859
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
1 900 000 € 6785 €/m²
  • Код об'єкта 39229
  • Площа 280 m²
  • Відстань до моря 410 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 55853
  • Площа 2586 m²
  • Відстань до моря 1000 m

Підписка на розсилку