745 000 €
4656 €/m²
Property 34315 photo 1
Property 34315 photo 2
Property 34315 photo 3
Property 34315 photo 4
Property 34315 photo 5
Property 34315 photo 6
Property 34315 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 49 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 160 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Квартира розташована в районі Піреас.

Розташування