Property 34524 photo 1
Property 34524 photo 2
Property 34524 photo 3
Property 34524 photo 4
Property 34524 photo 5

Деталі

  • Кількість кімнат: 5
  • Будівельний коефіцієнт: 0,8
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Опис

Продається бізнес площею 366 кв.м на острові Крит. Бізнес розташований на 0 рівнях. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
3 500 000 € 823 €/m²
  • Код об'єкта 39276
  • Площа 4250 m²
  • Відстань до моря 4900 m
Продаж
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Код об'єкта 51579
  • Площа 335 m²
  • Відстань до моря 139 m
Продаж
400 000 € 1568 €/m²
  • Код об'єкта 39130
  • Площа 255 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
1 067 000 € 2134 €/m²
  • Код об'єкта 38540
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
150 000 € 130 000 € 3250 €/m²
  • Код об'єкта 61853
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
950 000 € 4750 €/m²
  • Код об'єкта 47191
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 7 m
Продаж
880 000 € 2514 €/m²
  • Код об'єкта 50668
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Код об'єкта 40427
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
220 000 € 1047 €/m²
  • Код об'єкта 37969
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
4 300 000 € 14333 €/m²
  • Код об'єкта 47764
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 10 m

Підписка на розсилку