Property 47191 photo 1
Property 47191 photo 2
Property 47191 photo 3
Property 47191 photo 4
Property 47191 photo 5
Property 47191 photo 6
Property 47191 photo 7
Property 47191 photo 8
Property 47191 photo 9
Property 47191 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1972
  • Рік реновації: 2019
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Levels: 4
  • Відстань від моря: 7 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Продаж
950 000 € 1759 €/m²
  • Код об'єкта 40426
  • Площа 540 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
950 000 € 3064 €/m²
  • Код об'єкта 40413
  • Площа 310 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 100 000 € 1641 €/m²
  • Код об'єкта 50590
  • Площа 670 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 34524
  • Площа 366 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 070 000 € 3354 €/m²
  • Код об'єкта 42030
  • Площа 319 m²
  • Відстань до моря 1900 m
Продаж
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Код об'єкта 51579
  • Площа 335 m²
  • Відстань до моря 139 m
Продаж
1 100 000 € 1057 €/m²
  • Код об'єкта 62078
  • Площа 1040 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 38355
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
900 000 € 3529 €/m²
  • Код об'єкта 56741
  • Площа 255 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
880 000 € 2514 €/m²
  • Код об'єкта 50668
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку