Продаж - Вілла В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
630 000 €
Property 35292 photo 1
Property 35292 photo 2
Property 35292 photo 3
Property 35292 photo 4
Property 35292 photo 5
Property 35292 photo 6
Property 35292 photo 7
Property 35292 photo 8
Property 35292 photo 9
Property 35292 photo 10
Property 35292 photo 11
Property 35292 photo 12
Property 35292 photo 13
  • Код об'єкта 35292
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Прекрасна, затишна 4-спальна вілла в респектабельному і мальовничому передмісті Лімасола - районі Агіос Афанасіос. Два поверхи, чотири спальні, повністю мебльована.

Нова кухня з вбудованою технікою Bosch (холодильник, духовка, мікрохвильова піч, плита, витяжка і посудомийна машина).

У будинку здійснений ремонт всередині та зовні (вкладень не потрібно): на другому поверсі встановлені сучасні двері, ламінований паркет, в санвузлах нова плитка, сантехніка Ideal Standard.

На першому поверсі полірований мармур, в кожній кімнаті кондиціонери, є дизельне опалення. Зовні будинок відштукатурений "Графіто". Басейн 4х8 з глибоким місцем, велика простора альтанка і барбекю. Є плодоносний сад: апельсин, лимон, грейпфрут, 2 мандаринових дерева, виноград і меспіла (мушмула або японська слива).

Будинок розташований у кінці глухого кута з великою парковкою.

Гарне сусідство і прекрасний вид на море; ділянка примикає до парку з дитячим майданчиком, в окрузі є ще два дитячі майданчики побільше (з полем для баскетболу), поруч знаходяться 2 тенісних корти.

Продаж
880 000 € 3087 €/m²
  • Код об'єкта 35346
  • Площа 285 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
570 000 € 2384 €/m²
  • Код об'єкта 52282
  • Площа 239 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
750 000 € 3456 €/m²
  • Код об'єкта 49394
  • Площа 217 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
630 000 € 4921 €/m²
  • Код об'єкта 21533
  • Площа 128 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
630 000 €
  • Код об'єкта 35292
  • Площа 0 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
716 209 € 3850 €/m²
  • Код об'єкта 52392
  • Площа 186 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
600 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 36061
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
860 400 € 4504 €/m²
  • Код об'єкта 56126
  • Площа 191 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
900 000 € 3913 €/m²
  • Код об'єкта 36764
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
600 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 32650
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку