Property 35742 photo 1
Property 35742 photo 2
Property 35742 photo 3
Property 35742 photo 4
Property 35742 photo 5
Property 35742 photo 6
Property 35742 photo 7
Property 35742 photo 8
Property 35742 photo 9
Property 35742 photo 10
Property 35742 photo 11
Property 35742 photo 12
Property 35742 photo 13
Property 35742 photo 14
Property 35742 photo 15
Property 35742 photo 16
Property 35742 photo 17
Property 35742 photo 18
Property 35742 photo 19
Property 35742 photo 20
Property 35742 photo 21
Property 35742 photo 22
Property 35742 photo 23

Деталі

  • Рік будівництва: 2012
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відст. до найближ. міста: 15 km
  • Відстань до аеропорту: 64 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Здається вілла площею 456 кв.м на острові Крит. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Схожі об'єкти

Оренда
від 700 € /на день 1 €/m²
  • Код об'єкта 54735
  • Площа 370 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
736 000 € 5183 €/m²
  • Код об'єкта 62221
  • Площа 142 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
350 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 59695
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Код об'єкта 58324
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 4
Монопольний Продаж
389 000 € 4862 €/m²
  • Код об'єкта 62749
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Код об'єкта 57927
  • Площа 290 m²
  • Відстань до моря 550 m
Продаж
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Код об'єкта 58507
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
500 000 € 4032 €/m²
  • Код об'єкта 56919
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
495 000 € 2877 €/m²
  • Код об'єкта 64164
  • Площа 172 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Код об'єкта 64822
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку