290 000 €
1933 €/m²
Property 36771 photo 1
Property 36771 photo 2
Property 36771 photo 3
Property 36771 photo 4
Property 36771 photo 5
Property 36771 photo 6
Property 36771 photo 7

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2009
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 150 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені камін, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на ліс.

Розташування