Продаж - Квартира 125 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Калітея
315 000 €
2520 €/m²
Property 36888 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 1960
  • Рік реновації: 2019
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 2 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

Продається Kвартира площею 125 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 3 ванних кімнат, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься сад.

Розташування