160 000 €
1720 €/m²
Property 37430 photo 1
Property 37430 photo 2
Property 37430 photo 3
Property 37430 photo 4
Property 37430 photo 5
Property 37430 photo 6
Property 37430 photo 7
Property 37430 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1967
  • Рік реновації: 2012
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 1 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 93 кв.м в АфінахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Розташування