220 000 €
1560 €/m²
Property 65593 photo 1
Property 65593 photo 2
Property 65593 photo 3
Property 65593 photo 4
Property 65593 photo 5
Property 65593 photo 6
Property 65593 photo 7
Property 65593 photo 8
Property 65593 photo 9
Property 65593 photo 10

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1

Опис

Продається Kвартира площею 141 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, кімнати. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування