750 000 €
1271 €/m²
Property 38100 photo 1
Property 38100 photo 2
Property 38100 photo 3

Деталі

  • Рік будівництва: 1970
  • Відстань від моря: 5500 m
  • Відстань до аеропорту: 4 km

Опис

Пропонується на продаж будівля в районі Агіос Іоаніс Рентіс, район, який розташований дуже близько з муніципалітетом Пірей.

Власність через гарне - центральне розташування, повністю зайнята від орендаторів і в теперішній час згідно з договорами оренди є:

Підвал: складське приміщення площею в 40 кв.м

Перший поверх: 2 комерційних приміщення по 95 кв.м кожен (дохід від оренди складає 750 євро на місцяць).

Другий поверх: 4 квартири площею в 45 кв.м кожна.

Третій поверх: 4 квартири  площею в 45 кв.м кожна.

Дохід від оренди квартир складає 1,400 євро на місяць.

Нерухомість буде завжди затребувана, і після потенційної реконструкції можна буде добитися більш високого доходу на місяць.

Продаж
980 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 60917
  • Площа 896 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
650 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 47810
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
800 000 € 1156 €/m²
  • Код об'єкта 33981
  • Площа 692 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
985 000 € 1970 €/m²
  • Код об'єкта 58168
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54731
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
890 000 € 1207 €/m²
  • Код об'єкта 20539
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
680 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 23146
  • Площа 520 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
700 000 € 1400 €/m²
  • Код об'єкта 37149
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
682 000 € 1046 €/m²
  • Код об'єкта 60923
  • Площа 652 m²
  • Відстань до моря 1360 m
Продаж
800 000 € 1600 €/m²
  • Код об'єкта 54626
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку