Property 60917 photo 1
Property 60917 photo 2
Property 60917 photo 3
Property 60917 photo 4
Property 60917 photo 5
Property 60917 photo 6
Property 60917 photo 7
Property 60917 photo 8
Property 60917 photo 9
Property 60917 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1983
  • Рік реновації: 2023
  • Опалення: електричний
  • Levels: 6
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 8500 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається будівля площею 896 кв.м в Афінах.будівля розташований на6 рівнях. Підвал складається з однієї комори. Перший поверх складається з одного санвузла, однієї комори. Semi-first floor складається з однієї комори. Другий поверх складається з однієї кухонної кімнати, одного санвузла, однієї комори. Третій поверх складається з одного санвузла. Четвертий поверх складається з одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
800 000 € 1600 €/m²
  • Код об'єкта 54626
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Код об'єкта 39124
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 10500 m
Продаж
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Код об'єкта 11618
  • Площа 337 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 42668
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
960 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 47328
  • Площа 468 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 38779
  • Площа 688 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
800 000 € 871 €/m²
  • Код об'єкта 35801
  • Площа 918 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 37499
  • Площа 1460 m²
  • Відстань до моря 16000 m
Продаж
850 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 61606
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 6000 m

Підписка на розсилку