Продаж - Вілла 240 m² в центральній Греції

Греція Стерея Еллада Фтіотіс Малезіна Богослов
380 000 €
1583 €/m²
Property 38670 photo 1
Property 38670 photo 2
Property 38670 photo 3
Property 38670 photo 4
Property 38670 photo 5
Property 38670 photo 6
Property 38670 photo 7
Property 38670 photo 8
Property 38670 photo 9
Property 38670 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2004
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1150 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 160 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 240 кв.м в центральній Греції. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься сад, гараж.