Продаж - Земельна ділянка 800 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ханья Колімварі
800 000 €
1000 €/m²
Property 38769 photo 1
Property 38769 photo 2
Property 38769 photo 3
Property 38769 photo 4
Property 38769 photo 5
Property 38769 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 450 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 800 кв.м. на острові КритСкладається в рамках плану міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 400 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

* Ціна включає також будівництво 2-ох комерційних приміщень на першому поверсі площею 120 кв.м кожне і 2-jх квартир на другому поверсі площею 80 кв.м кожна.

   Креслення і планування будинків можна змінити до початку будівництва.

Продаж
800 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 38769
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
900 000 € 750 €/m²
  • Код об'єкта 38771
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
1 070 000 € 152 €/m²
  • Код об'єкта 38960
  • Площа 7000 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 39826
  • Площа 2920 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
700 000 € 78 €/m²
  • Код об'єкта 40404
  • Площа 8926 m²
  • Відстань до моря 470 m
Продаж
747 000 € 114 €/m²
  • Код об'єкта 40405
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 175 m
Продаж
650 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 40469
  • Площа 13000 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Код об'єкта 40472
  • Площа 6250 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Код об'єкта 40503
  • Площа 180000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
1 060 000 € 12 €/m²
  • Код об'єкта 41899
  • Площа 86000 m²
  • Відстань до моря 990 m

Підписка на розсилку