Продаж - Земельна ділянка 32000 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ханья
По запиту
Property 38912 photo 1
Property 38912 photo 2
Property 38912 photo 3
  • Код об'єкта 38912
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 32000 m²
  • Регіон о. Крит
  • Місце Префектура Ханья (Крит)

Деталі

  • Відстань від моря: 70 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 90 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 32000 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 5000 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
190 000 € 185 €/m²
  • Код об'єкта 65447
  • Площа 1022 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
107 000 € 94 €/m²
  • Код об'єкта 65472
  • Площа 1130 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
140 000 € 132 €/m²
  • Код об'єкта 65485
  • Площа 1060 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
40 000 € 7 €/m²
  • Код об'єкта 65486
  • Площа 5664 m²
  • Відстань до моря 18000 m
Продаж
250 000 € 34 €/m²
  • Код об'єкта 65534
  • Площа 7200 m²
  • Відстань до моря 2800 m
Продаж
185 000 € 165 €/m²
  • Код об'єкта 65536
  • Площа 1121 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
900 000 € 3010 €/m²
  • Код об'єкта 65575
  • Площа 299 m²
  • Відстань до моря 130 m
Продаж
130 000 € 255 €/m²
  • Код об'єкта 65724
  • Площа 508 m²
  • Відстань до моря 2800 m
Продаж
160 000 € 3 €/m²
  • Код об'єкта 65747
  • Площа 51985 m²
  • Відстань до моря 23000 m
Продаж
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Код об'єкта 65785
  • Площа 724 m²
  • Відстань до моря 2800 m

Підписка на розсилку