Продаж - Квартира 248 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Гермасогея
930 000 €
3750 €/m²
Property 39254 photo 1
Property 39254 photo 2
Property 39254 photo 3
Property 39254 photo 4
Property 39254 photo 5
Property 39254 photo 6
Property 39254 photo 7
Property 39254 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2020
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 248 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на дев'ятому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Розташування