Про компанію
Про компанію
Офіси і працівники
Наші офіси
Життя компанії
+30 2310 591 431
Страхування
Нерухомість - Гермасогея (Лімасол) - продаж - вілли, апартаменти, таунхауси
--
-1поверх
0 поверх
Zwischengeschoss
2 поверх
3 поверх
4 поверх
5 поверх
6 поверх
7 поверх
8 поверх
8+ поверх
Ретіре
Софіта
1 поверх
Floor to
--
-1поверх
0 поверх
Zwischengeschoss
2 поверх
3 поверх
4 поверх
5 поверх
6 поверх
7 поверх
8 поверх
8+ поверх
Ретіре
Софіта
1 поверх
Площі ▼
52 об'єктів на 4 сторінках
Продаж
600 000 €
4800 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
23725
Площа
125 m²
Кількість кімнат
3
Продаж
850 850 €
5561 €/m²
Таунхаус
Лімасол
Код об'єкта
24863
Площа
153 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
665 000 €
4156 €/m²
Таунхаус
Лімасол
Код об'єкта
33860
Площа
160 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
2 700 000 €
8598 €/m²
Вілла
Лімасол
Код об'єкта
35366
Площа
314 m²
Кількість кімнат
6
Продаж
490 000 €
3402 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
39082
Площа
144 m²
Кількість кімнат
3
Продаж
246 000 €
3416 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
39250
Площа
72 m²
Кількість кімнат
2
Продаж
334 000 €
3150 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
39251
Площа
106 m²
Кількість кімнат
3
Продаж
588 000 €
3607 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
39253
Площа
163 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
930 000 €
3750 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
39254
Площа
248 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
3 400 000 €
9444 €/m²
Вілла
Лімасол
Код об'єкта
39277
Площа
360 m²
Кількість кімнат
5
Продаж
420 000 €
3281 €/m²
Вілла
Лімасол
Код об'єкта
39310
Площа
128 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
610 000 €
3315 €/m²
Вілла
Лімасол
Код об'єкта
39311
Площа
184 m²
Кількість кімнат
6
Продаж
650 000 €
2901 €/m²
Вілла
Лімасол
Код об'єкта
39312
Площа
224 m²
Кількість кімнат
5
Продаж
475 000 €
3492 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
44977
Площа
136 m²
Кількість кімнат
3
Продаж
495 000 €
9900 €/m²
Квартира
Лімасол
Код об'єкта
46550
Площа
50 m²
Кількість кімнат
2
1
2
3
4
підписуватися
Я хотів би отримувати з використанням моїх контактних даних оновлення і рекламну інформацію, які відповідають моїм інтересам і перевагам, у відповідності з
Політикою конфіденційності
Більше тут
Ok