Продаж - Вілла 128 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Гермасогея
Ціна від 420 000 €
3281 €/m²
Property 39310 photo 1
Property 39310 photo 2
Property 39310 photo 3
Property 39310 photo 4
Property 39310 photo 5
Property 39310 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 128 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 2 спальних кімнат2 ванних кімнат, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Розташування