Продаж - Вілла 287 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 900 000 €
6620 €/m²
Property 39824 photo 1
Property 39824 photo 2
Property 39824 photo 3
Property 39824 photo 4
Property 39824 photo 5
Property 39824 photo 6
  • Код об'єкта 39824
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 287 m²
  • Площа ділянки 435 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 250 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 287 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 4 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування