Продаж - Котедж 330 m² в Аттиці

Греція Аттика Афіни - Схід Артеміда
900 000 €
2727 €/m²
Property 3989 photo 1
Property 3989 photo 2
Property 3989 photo 3
Property 3989 photo 4
Property 3989 photo 5
Property 3989 photo 6
Property 3989 photo 7
Property 3989 photo 8
Property 3989 photo 9
Property 3989 photo 10
Property 3989 photo 11
Property 3989 photo 12
Property 3989 photo 13
Property 3989 photo 14
Property 3989 photo 15
Property 3989 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Кількість кімнат: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 81 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н

Опис

Продається 4-поверховий котедж площею 330 кв.м в Аттиці. Цокольний поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати. Третій поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Котедж розташований в районі Артеміда