Property 14724 photo 1
Property 14724 photo 2
Property 14724 photo 3
Property 14724 photo 4
Property 14724 photo 5
Property 14724 photo 6
Property 14724 photo 7
Property 14724 photo 8
Property 14724 photo 9
Property 14724 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2000
  • Кількість кімнат: 8
  • Опалення: інший
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 4-поверховий котедж площею 410 кв.м в Аттиці. Цокольний поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 4 спальних кімнат2 ванних кімнат. Третій поверх складається з однієї спальної кімнатикімнати. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Вілла розташована в районі Сароніда.

Продаж
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Код об'єкта 29767
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
950 000 € 2317 €/m²
  • Код об'єкта 14724
  • Площа 410 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Код об'єкта 13097
  • Площа 580 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
850 000 € 2023 €/m²
  • Код об'єкта 29759
  • Площа 420 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
785 000 € 2962 €/m²
  • Код об'єкта 13520
  • Площа 265 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Код об'єкта 62380
  • Площа 217 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
900 000 € 2727 €/m²
  • Код об'єкта 3989
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
780 000 € 2052 €/m²
  • Код об'єкта 38432
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 25238
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
865 000 € 2344 €/m²
  • Код об'єкта 49883
  • Площа 369 m²
  • Кількість кімнат 11

Підписка на розсилку